כיסאות איצטדיון

1300x450-ppl-ctr-8907

בכל רחבי הארץ תוכלו למצוא אצטדיונים או אולמות ספורט הצרכים כיסאות. אלו יכולים להיות אצטדיוני ספורט או כאלו שמקיימים בהם אירועים המוניים, אולמות ספורט בבתי הספר והמתנ״סים ועוד. המשותף לכולן הוא הצורך בפתרון ישיבה. ישנם סוגים שונים של כיסאות איצטדיון ויש כמה דברים שצריך לקחת בחשבון כאשר מחפשים כיסא אצטדיון. להלן כמה נקודות שיש לשים אליהן לב:

 

עמידות בתנאי מזג אוויר - מכיוון שרבים מהאצטדיונים הם אינם מקורים והכיסאות שבהם חשופים לפגעי מזג האוויר, צריך לקחת נושא זה בחשבון כאשר בוחרים כסא אצטדיון. האיום הראשון על כיסאות אצטדיון הוא קרני השמש או ליתר דיוק הקרינה האולטרה סגולית שבקרני השמש. כיסאות פלסטיק רגילים לא יחזיקו מעמד זמן רב, הקרינה פשוט הורסת אותם ובמהרה הם יסדקו וישברו. ניתן להשתמש בכיסאות עם רכיבים מפלסטיק בתור כיסאות איצטדיון, אך אלו חייבים להיות כיסאות עם הגנה מפני קרני ה UV. לעומת זאת אם מדובר בכיסאות איצטדיון לשימוש במבנה סגור, אין הרבה חשיבות להגנה מפני קרני השמש. כמובן שהשמש היא אינה האיום היחידי, הכיסאות גם חשובים לגשם; כיסאות אצטדיון איכותיים אמורים להיות עמידים לכל פגעי מזג האוויר.

 

חוזק ועמידות - לא רק מזג האוויר פוגע בכסאות אצטדיון, אלא גם השימוש השוטף. מכיוון שמדובר במקום המוני יש לקחת בחשבון שאנשים רבים פוקדים את המקום ולעתים אינם מתאמצים יותר מידי לשמור על הכיסאות. כאשר בוחרים כיסא אצטדיון, חייבים לבחור בסוג עמיד שלא נשבר בקלות ויכול לעמוד בעומס יום יומי. לצערנו הרב ישנם גם מקרים של ונדליזם, חשוב לבחור בכיסאות בעלי תכונות חוזק ועמידות בפני ונדליזם.

 

תו תקן - כאשר מדובר בכיסאות איצטדיון אין לזלזל בבטיחות . חס וחלילה אינכם מעוניינים באסון המוני. חשוב לחפש כיסא איצטדיון בעל תו תקן, כזה אשר נעשה בו שימוש בחומרים מעכבי בעירה. מעכבי הבעירה אינם מונעים בעירה באופן מוחלט אך הם מעכבים אותה ומאפשרים לאנשים להתפנות במידת הצורך.

הכיסאות אותם אנו מספקים עומדים גם בתקן וולנטרי של חוזק ועמידות. תקן אירופאי EN-12727. מרבית הכיסאות עומדים ברמה 4 שהיא הגבוהה ביותר.

 

אנו בחברת מרקטוויז סיפקנו כיסאות איצטדיון למוסדות שונים בכל רחבי הארץ כגון אצטדיון באר שבע, אצטדיון פתח תקווה, בלומפילד ועוד. נשמח לייעץ, לסייע ולהתאים עבורכם כיסא איצטדיון המתאים לצרכים שלכם, תוך כדי התחשבות בתקציב ובכל הדברים שהזכרנו.